14.5 C
Tirana
E diel, 22 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Automjetesh

Etiketim: automjetesh

Vjedhje, shkatërrim automjetesh, kanosje dhe mashtrim/ Një i arrestuar dhe dy...

0
Policia ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit me iniciale Xh. K., 31 vjeç ndërsa dy të tjerë janë proceduar penalisht për akuza të...

Arrestohen 20 drejtues automjetesh dhe pezullohen 117 leje drejtimi, policia jep...

0
Gjatë javës që lamë pas, nga shërbimet e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë janë arrestuar dhe proceduar për vepra penale në fushën e...

Fluks automjetesh nga Jugu, bllokohet autostrada Elbasan-Tiranë

0
Hyrja e autostradës Elbasan-Tiranë është bllokuar. Shkak i bllokimit është bërë fluksi i madh i mjeteve që kthehen nga jugu. Fluksi i madh i...

Rikthehet trafiku në Tiranë, fluks automjetesh nëpër rrugë

0
Lehtësimi i masave kufizuese dhe hapja e pjesës më të madhe të bizneseve ka sjellë edhe trafik të rënduar në Tiranë. Këtë mëngjes është vënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS