30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Automatik

Etiketim: automatik

I shpëtuan atentatit me automatik/ Policia jep versionin zyrtar të ngjarjes...

0
Policia e Lezhës ka dhënë versionin zyrtar të atentatit të sotëm ku persona të paidentifikuar, qëlluan me breshëri automatiku në drejtim të një makine.Ngjarja...

Tropojë, shpallet në kërkim 53-vjeçar, sekuestrohen një automatik, një pushkë e...

0
Sekuestrohen një armë zjarri automatik, një pushk tip snajper, një sasi municioni luftarak, fara të dyshuara narkotike kanabis, dylbi dhe elektrik dore.Shpallet në kërkim...

Breshëri me automatik në një biznes në Krujë, çfarë deklaron pronari

0
Të shtëna me armë zjarri në një biznes të Krujës.Burime vendore bëjnë të ditur se persona ende të panjohur kanë qëlluar me armë zjarri...

Kapet vrasësi me pagesë në Shkodër/ Udhëtoi nga Tirana me automatik...

0
Kapet vrasësi me pagesë në Shkodër, udhëtoi nga Tirana me automatik ‘Scorpion’ me silenciator me motor pa targa. Sipas informacineve te bluve të Shkodrës...

Kapet vrasësi me pagesë në Shkodër, udhëtoi nga Tirana me automatik...

0
Policia e Shkodrës ka parandaluar në kohë një ngjarje të mundshme kriminale. Nga Tirana në drejtim të qarkut Shkodër, me armë me vete dhe motomjet...

‘Ti qënke dashnori i kësaj?!’ dhe hapi zjarr me automatik, pa...

0
Marsida Qatja me telefonoi pasdite dhe më tha se Dritan Haxholli e bezdiste dhe e përndiqte, ndaj unë i thashë se do ta ndihmoja.”...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS