23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Australiane

Etiketim: australiane

Rita Ora promovon Kosovën në intervistën e re për revistën australiane: Është një vend i bukur, n…

Rita Ora promovon Kosovën në intervistën e re për revistën australiane:...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e ka treguar çdo herë me krenari vendin prej nga ajo vjen.Së fundmi, Rita dha një intervistë...

Vdes në moshën 52-vjeçare legjenda australiane

0
Ish-lojtari i kriketit dhe transmetuesi australian, Shane Warne ka vdekur sot (e premte) në moshën 52-vjeçare."Fox Sports", për të cilin Warne ka komentuar, konfirmoi...

Këngëtarja australiane qëllon të dashurin me thikë në gjoks por i...

0
Kantautorja australiane Keely Eggmolesse qëlloi me thikë në gjoks të dashurin e saj pas një debati të nxitur nga alkooli, por i ka shpëtuar...

Surfistja australiane e marrë peng e përdhunuar në Indi, ringjall tmerret...

0
Një ish-sportiste australiane ka ringjallur së fundmi tmerret e kaluara duke treguar sesi u burgos dhe përdhunua në një kabinë barke në Indi. Carmen...

Dy shtete australiane shpallin gjendje të jashtëzakonshme si pasojë e zjarreve

0
Dy shtete australiane, Ueslli i Ri Jugor dhe Kuinslland, kanë shpallur gjendje të jashtëzakonshme pasi zjarret është thënë se tanimë përbëjnë kërcënim “katastrofik” për...

Të gjitha gazetat australiane nxijnë faqet e para, kjo është arsyeja

0
Gazetat më të mëdha të Australisë dolën të hënën me faqe të para të redaktuara, në shenjë proteste kundër kufizimeve në shtyp. “Daily Telegraph”, “The...

Gazetat australiane shfaqen me shkronja të mbuluara me të zezë dhe...

0
Gazetat më të mëdha të Australisë dolën të hënën me faqe të para të redaktuara, në shenjë proteste kundër kufizimeve në shtyp. Daily Telegraph, The...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS