26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Aulona

Etiketim: Aulona

Aulona Musta 10 vite më parë, desh e paska ndarë Rezarta...

0
E ftuar në “Thumb on” në emisionin e Fatmës dhe Aulonës, Rezarta ka treguar se një intervistë që ka dhënë vite më parë desh është bërë...

Aulona tregon miqësinë e ngushtë mes tyre, Fatma e zhgënjen me...

0
Ato njihen si dyshja e moderatoreve më të pandashme dhe mikeshat më të mira në shoëbizzin shqiptar. Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë teje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS