19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Audin

Etiketim: audin

Vodhën “Audin” dhe “BMW” në Lushnje, policia arreston dhe autorin e...

0
Është arrestuar dhe autori i dytë i vjedhjes së dy automjeteve luksoze në Lushnje.Policia bën me dije se vëtëm pak ditë pas vjedhjes së...

I dogjen audin luksoz R8, flet pronari nga Maqedonia: Erdha ne...

0
Një automjet është djegur me lëndë të posacme mëngjesin e sotëm në Vlorë. Konkretisht ngjarja ka ndodhur rreth orës 4:45 -5 :00, ndërsa mësohet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS