14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Aty

Etiketim: aty

51-vjeçari shkon në klub seksi, por shokohet nga ajo që takon...

0
Një burrë i divorcuar 51-vjeçar, ka rrëfyer vizitën e tij në një klub nate. Ai ka thënë se aty bënte qejf seksi për 18...

Përfshihet nga flakët zona pyjore në Milot, rrezikohen banesat aty pranë

0
Mesditën e kësaj të diele është përfshirë nga flakët Kurora e gjelbër në Milot. Flakët janë përhapur me shpejtësi duke rrezikuar jetën e banorëve, të...

Kush do ta përfaqësojë Kosovën aty?

0
Shorti për raundin preliminar në Ligën e Kampionëve për edicionin 2020/21 do të hudhet sot nga ora 12:00. Kampionët e katër shteteve të renditura ulët...

Oh Kosova ime, aty ku bëhesh i madh e Legjendë vetëm...

0
Askush nuk e ka të qartë kah erdhi kjo kulturë sportive në shtetin e Kosovës, që pasi të vdesësh bëhesh i madh e Legjendë!  Pasi...

Dëmtohen zhveshtoret e Dritës, aty ku sot ishte vendosur Prishtina

0
Dueli ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës ka përfunduar mes shumë tensioneve dhe incidenteve. Kryeqytetasit janë ndarë tejet të pakënaqur me mënyren e ndarjes së drejtësisë, teksa...

Pse ish-kryebashkiaku Kajmaku u shtrua në spital dhe aty u arrestua?...

0
Ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku u arrestua në spitalin privat “Contintental” pas 8 muajsh që ishte shpallur në kërkim. Sipas informacioneve të para, Kajmaku...

Ceferin: Ne do të donim që tifozët të ishin aty

0
Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka thënë se duhet të merret një vendim mbi pjesëmarrjen e tifozëve në ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe...

Lushtaku: Drenica duhet të ndryshojë 100% që unë të rikthehem aty

0
Gjatë ditës së djeshme është zyrtarizuar largimi i trajnerit Gani Sejdiu, nga skuadra e Drenicës. Vet tekniku mitrovicas e ka bërë të ditur një lajm...

Shembet shtëpia e Nexhmije Hoxhës/ Gruaja e ish-diktatorit jetoi aty derisa...

0
Shembet shtëpia ku ka jetuar gruaja e ish diktatorit, Enver Hoxha, Nexhmije Hoxhës. Banesa ndodhej në zonën ku do të kalojë projekti i Unazës së...

Top Story/ Vetëm Dhërmi-u nuk njeh frikë nga Covidi, miliarderët e...

0
Një tjetër destinacion shumë i preferuar nga të rinjtë është Dhërmiu. Plazhi i pastër dhe shkëmbor i ndërthurur me kodrat që e rrethojnë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS