19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atleti

Etiketim: atleti

Atleti ukrainas në Tiranë: Familjen e kam në Donetsk, jam shumë...

0
Qytetarë shqiptarë së bashku me komunitetin ukrainas janë mbledhur sot në një manifestim për t'u solidarizuar me Ukrainën, e cila është nën agresionin ushtarak...

Atleti vrapon 350 kilometra për gjyshen e prekur me COVID-19

0
Në këtë kohë pandemie, një banor i kryeqytetit amerikan po sfidon veten me një garë të gjatë vrapimi prej 350 kilometrash. Materiali në vazhdin...

Dafina Zeqiri dhe Fikret Shatri takohen në autostradë, atleti ka disa...

0
Ish trajneri, tanimë atleti Fikret Shatri ka nisur rrugëtimin e tij sfidues nga Prishtina për në Tiranë, Por, gjatë rrugës ai është takuar me këngëtaren...

“Bale, atleti më i mirë që kam parë”

0
Jesus Olmo mendon se Gareth Bale wshtw “i aftë për të shkëlqyer në pothuajse çdo sport” Ish shefi mjekësor i Real Madridit, Jesus Olmo, e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS