14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Athinë

Etiketim: Athinë

VIDEO/ Breshëri plumbash në një furrë buke në Greqi, policia helene...

0
Detaje të reja janë bërë të ditura nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Vula të Greqisë (Athinë) të ndodhur pasditen e djesshme, ku...

Akuza e fortë e historianit shqiptar: Rama fali detin në Athinë...

0
"Gojët e liga në Përmet thonë se toka prej 4 mijë metra katrorë është blerë me ndërmjetësues grekofon..." Një akuzë shumë e rëndë ndaj Edi...

Rama në Athinë: Greqia në të drejtë për zgjerimin, marrëveshja me...

0
Kryeministri Edi Rama nga Athina i është kthyer sërish çështjes së detit dhe të zgjerimit të Greqisë me 12 milje në detin Jon. Sipas...

Mbyllet ambasada shqiptare në Athinë, një punonjës rezulton pozitiv me COVID-19

0
Është mbyllur ambasada shqiptare në Athinë. Burime për Top Channel tregojnë se shkak i mbyllje së ambasadës është infektimi i një punonjësi me COVID-19. Punonjësi (emër...

Punonjësi del pozitiv me Covid-19, mbyllet ambasada shqiptare në Athinë

0
Është mbyllur ambasada shqiptare në Athinë. Burime për Top Channel tregojnë se shkak për mbylljen e ambasadës është infektimi i një punonjësi me Covid-19....

Pamje ekskluzive nga takimi Rama-Mitsotakis në Athinë

0
Ora News sjell pamje ekskluzive nga takimi në Athinë mes kryeministrave Edi Rama dhe Kyriakos Mitsotakis. Rama ndodhet në kryeqytetin grek për të marrë pjesë...

Rama në Athinë, në tryezë me Mitsotakis çështja e detit

0
Kryeministri shqiptar Edi Rama pritet të takohet sot në mbrëmje në Athinë me homologun e tij grek Kyriakos Mitsotakis, me të cilin është parashikuar...

Rama në Athinë, darkë me Mitsotakis, mediat greke: Diskutime për marrëveshjen...

0
Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Athinë në një vizitë zyrtare, ku gjatë saj do të takohet në darkë pune me homologun Kyriakos Mitsotakis. Siç...

Propozimi i Cakajt për ambasadoren në Athinë, Ditmir Bushati: I paligjshëm,...

0
Në Komisionin e Jashtëm, ku po diskutohet propozimi i ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, për ambasador të Shqipërisë në Greqi, pas shkarkimit...

Shkrirja e ambasadës në Athinë/ Balla: Vendim i fortë, por i...

0
Taulant Balla e ka përshëndetur vendimin e djeshëm të ministrit në detyrë të jashtëm Gent Cakaj për shkrirjen e ambasadës në Athinë. Ai tha se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS