27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atalanta

Etiketim: Atalanta

Mbappe shmang më të keqen, por mbetet në dyshim për ndeshjen...

0
Po qarkullojnë të rejat e para lidhur me dëmtimin e Kylian Mbappe. Finalja e Kupës së Francës nuk shkoi më së miri për Kylian Mbappe,...

Notat e lojtarëve, Milan 1-1 Atalanta: Donarumma më i miri në...

0
Milani dhe Atalanta kanë barazuar me rezultat 1-1, në kuadër të javës së 36-të të Serie A. Ndeshja mes Milanit dhe Atalantas doli të jetë...

Përfundon speaktakli në “San Siro”, nuk ka fitues në derbin Milan...

0
Ka përfunduar super derbi, Milan – Atalanta në Serie A. Rezultati përfundimtar i këtij takimi ishte 1 me 1. Për Milanin shënoi Hakan Calhanoglu një...

Milan – Atalanta, formacionet zyrtare: Përballja e skuadrave më në formë...

0
Milani do të jetë kundër Atalantas në një ndeshje ku takohen dy skuadrat më në formë në Serie A.  Milani vuan me mungesa, pasi Theo...

Tre lojtarë të Milan në dyshim për ndeshjen kundër Atalanta

0
Milan mund të paraqitet ndaj Atalanta me tri mungesa të mëdha. Trajneri i Milan, Stefano Pioli, ka tre emra në dyshim për ndeshjen e rëndësishme...

Atalanta me një fitore ndaj Milanit do ta ngushtonte përkohësisht në...

0
Shanset e Atalantës për të fituar titullin kampion në këtë sezon të Serie A, janë pothuajse minimale, gjithsesi zikaltrit nga Bergamo do të përpiqen...

Milan – Atalanta, formacionet e mundshme

0
Java e 36-të e Serie A nis me një supersfidë pasi Atalanta do të përballet me Milanin në San Siro. Kuqezinjtë dhe bergamaskët janë dy...

As Juventus e as Inter/ Atalanta thyen rekordin historik në kampionatin...

0
Skuadra e Piere Gasperinit, që ka mahnitur me lojën e bukur këtë sezon, ka thyer rekordin e golave në Serie A. Goli i shënuar në...

Atalanta e Gjimshitit ngjitet në vendin e dytë

0
Atalanta është rikthyer te fitorja në kampionat, pas barazimit 1-1 ndaj Veronës, teksa ka mposhtur Bolonjën me rezultatin 1-0, duke u ngjitur në vendin...

Atalanta ndahet baras me Veronën

0
Është mbyllur në barazim 1:1 ndeshja e vlefshme për javën  e 34-t të Serisë A mes Verona-s dhe Atalanta-s. Pas një pjese të parë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS