33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Apeli

Etiketim: Apeli

Emrat/ Mashtruan Prokurorinë për sistemin e kondicionimit, Apeli lë të lirë...

0
Gjykata e Apelit ka liruar tre punonjësit Dede Malutaj, Vladimir Malutaj dhe Ibrahim Dragoshi, ndonëse këta të fundit mashtruan Prokurorinë e Elbasanit sa i...

Agim Kajmaku u kap në Itali me 20 kg kokainë dhe...

0
Gjykata e Tiranës ka reaguar këtë të martë në lidhje me ish-kryebashkiaku e Vorës, Agim Kajmaku pasi u kap nga policia italiane me 20...

Vrasja e ish-policit Santiago Malkos, Apeli dënon përfundimisht me 25-vite burg...

0
Apeli i Gjykatës së Posaçme ka lënë në fuqi vendimin e dënimit me 25-vite burg për Bledi Tetën, ky i fundit i përfshirë në...

Dosjet pushtojnë gjykatat/ Apeli në ngërç, mijëra çështje në pritje

0
Fashikuj gjyqësorë ngado. Mbi tavolinë, në sirtare, në dollap, mbi dollap, në tokë.Ky stok kaq i madh dosjesh presin të gjykohen nga vetëm një...

Emërimet në SPAK/ Prokurorja e Tiranës kërkoi rikthimin e garës, Apeli...

0
Gjykata e Apelit Administrativ Tiranë është tërhequr për vendim ndaj padisë së Prokurores së Tiranës, e cila paditi Këshillin e Lartë të Prokurorisë.Muhametaj kërkoi,...

Emrat/ Apeli nuk kundërshton vendimin për 16 trafikantët e drogës, anëtarët...

0
Apeli i GJKKO-së ka lënë në fuqi ditën e sotme vendimin për arrest me burg për 16 persona të përfshirë në në trafik, prodhim...

Apeli i GJKKO lë në burg ish ministrin Lefter Koka

0
Koka akuzohet se ka abuzuar me procedurat e dhënies së koncesionit për inceneratorin e Fierit duke përfituar rreth 1,2 milionë euro ryshfet për ndërtimin...

Të arrestuar për korrupsion, Apeli i GJKKO rrëzon ankimimin e policëve...

0
Apeli i GJKKO ka vendosur të rrëzojë ankimimin e policëve të Morinës, të cilët u arrestuan për korrupsion.Policët e pikës kufitare të Morinës u...

I akuzuar për skandalin me inceneratorët/ Apeli i GJKKO lë në...

0
Apeli i GJKKO ka vendosur lënien në burg të ish ministrit socialist Alqi Bllako. Kështu, Apeli la të pandryshuar masën e sigurisë vendosur nga...

Apeli i Posaçëm regjistron rekursin e Sajmir Tahirit për pezullim dënimi

0
Apeli i Posaçëm ka regjistruar rekursin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Taihiri.Ai është dënuar me 3 vite e 4 muaj burg."Komunikohet në mënyrë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS