fbpx
20 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Anulimit

Etiketim: anulimit

Dua Lipa e trishtuar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”

0
Dua Lipa ka reaguar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”. Për shkak të pandemisë COVID-19 është anuluar festivali “Sunny Hill”, i cili planifikohej të mbahej...

Pas anulimit të sezonit, Barcelona kampione e Spanjës

0
Është anuluar sezoni i femrave në kampionatin spanjoll. Ekipi i vashave të Barcelonës është shpallur kampione e Spanjës, pasi Federata e Futbollit e këtij vendi...

Edhe Milot Llalloshi kundër anulimit të dasmave

0
Edhe Milot Llalloshi kundër anulimit të dasmave dhe ahengjeve familjare Arben Viti ministri në detyrë para disa ditë në një konferencë njoftoi se këtë vit...

Presidenti i Lyon kundër anulimit të sezonit: Të vendoset gjithçka me...

0
Jean-Michel Aulas beson se sezoni i Ligue 1 duhet të përfundojë përmes play-off pasi sezoni 2019/20 u anulua për shkak të pandemisë koronavirus. Kryeministri francez...