Ballina Etiketimet Anashkaloj

Etiketim: anashkaloj

Sherri i bujshëm me Cllevion, Noizy: Shpesh herë anashkaloj njerëz pa tru dhe moral, por jo ta te…

Sherri i bujshëm me Cllevion, Noizy: Shpesh herë anashkaloj njerëz pa...

0
Noizy është përfshirë së fundmi në një përleshje fizike me Kleviol Ahmetin, i njohur si Cllevio.Sherri i tyre ka bërë bujë të madhe, gjersa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24