Ballina Etiketimet Analizon

Etiketim: analizon

Psikologia analizon banorët: Luizi ja fut një tra, la, la e...

0
Psikologia Suela Kalaja thotë se personazhet që kanë shkuar në Big Brother "duhet të kishin shkuar të paktën 6 muaj më parë te psikologu". Sipas...

“E njëjta dorë Rama-Basha”, Kryemadhi analizon deklaratën e kryeministrit për protestat

0
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama që fajësoi opozitën për protesta dhe se kërkojnë rrëmijë.Kryemadhi analizon të...

Biologu analizon situatën Covid në Shqipëri: Gjasat që të infektohesh, sot...

0
Biologu Et’hem Ruka ka analizuar situatën me Covid në Shqipëri, për të cilën thotë se është rënduar së tepërmi. Në një shënim në rrjetin social,...

Reja “analizon” Hysajn dhe tregon habinë për golin kundër Islandës

0
Nëse më parë ishte drejt largimit, tani është pranë rinovimit. Hysaj dalëngadalë po fiton besimin e trajnerit Gatuzo dhe situata e tij tek Napoli...

Kongresi analizon masa ligjore për reforma policore

0
Ligjvënësit amerikanë nderuan këtë javë kujtimin e George Floyd, afrikano-amerikanit 46-vjeçar që vdiq gjatë arrestit nga policia më 25 maj. Protestat e pandërprera në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24