16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amos zaharia

Etiketim: amos zaharia

Amos tenton të puthë Dean, ja si reagoi ajo

0
Është parë që në fillim një tërheqje midis Amos Zaharias dhe Dea Mishelit. Ndonëse deri tani asnjëri nga ata nuk e pranon se janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS