20.5 C
Tirana
E shtunë, 27 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amiga

Etiketim: Amiga

Agon Amiga dhe K-Albo lansojnë projektin e shumëpritur “Luja Luja”

0
Për një kohë shumë të gjatë, rep-artistët shqiptar, Agon Amiga dhe K-Albo kanë paralajmëruar lansimin e projektit të ri. Dyshja kanë vendosur që të bashkojnë...

Amiga shpërndan sekuenca me K-Albo

0
Rep-artisti i njohur shqiptar, Agon Amiga ditë më parë ka paralajmëruar projektin e tij të rashës. Kësaj here, bashkëpunimi do të jetë me reperin K-Albo,...

Agon Amiga u hap dyert artistëve të rinj për depërtimin në...

0
Agon Amiga dhe ‘Munich Films’ kanë marrë iniciativë për artistët e rinj. Agon Amiga përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram ka ftuar...

Agon Amiga publikon foto me djalin, shihet tejet i lumtur pranë...

0
Reperi Agon Amiga ka publikuar fotografi bashkë me djalin. Ai e postoi në profilin e tij zyrtar në Instagram. ‘Unë dhe mbreti im, Noel’, ka shkruar në...

Agon Amiga ndan një fotografi nga prapaskenat e klipit me K-Albon

0
Agon Amiga dhe K-Albo janë duke punuar për projektin e ri. Agon Amiga dhe K-Albo kanë filluar punimet për projektin e tyre të ri, i...

Agon Amiga: Nuk flas më me Babastars

0
Ka më shumë se një vit që një pjesë e BabaStars janë larguar nga labeli BabaStars. I ftuar në emisionin e “Vizioni i Pasditës”, Agon...

Agon Amiga paralajmëron tjetër bashkëpunim me K-Albo

0
Rep-artisti Agon Amiga ka kohë që ka qëndruar larg mediave e po ashtu edhe nga industria muzikore. Pas një pauze të gjatë, reperi ka...

Agon Amiga zbulon emrin e partnerit për duetin e ri

0
Agon Amiga së shpejti do i kthehet muzikës. Kishte kaluar një kohë që kur Agon Amiga kishte publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, por lajmi...

Agon Amiga po rikthehet me këngë të re

0
Agon Amiga e ka paralajmëruar këngën e re. Ka kohë që nuk ka publikuar këngë por si duket Agon Amiga ka punuar në heshtje. Ai së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS