16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amerika

Etiketim: Amerika

Raporti i DASH: Pavarësia e gjyqësorit, kufizimi i shprehjes së lirë,...

0
Departamenti Amerikan i Shtetit thotë se çështjet kryesore lidhur me të drejtat e njeriut në Shqipëri gjatë vitit 2021 ishin "problemet me pavarësinë e...

‘Na ndihmoni t’a mundim’, mjeku i QSUT-së thirrje qytetarëve: Nuk ia...

0
Mjeku O.R.L, në QSUT, Klevis Thomai është drejtuar me një mesazh qytetarëve për të respektuar masat dhe për të ndihmuar shërbimin shëndetësor në Shqipëri...

Patos, burri hyn në shtëpinë e ish-bashkëshortes, e dhunon dhe e...

0
Nje burre dhunoi ish gruan e tij diten e sotme ne Patos. 47-vjeçari S. Rr banues në Kurian, Roskovec është arrestuar nga policia e...

Kruja shënon katër të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve, kontakte...

0
Rrethi i Krujës në përditësimet e sotme me për koronavirusin pritet të ketë të paktën katër të prekur. Nga burimet mësohet se gjatë...

“Nëna me një veshkë e po një pulmon sjell në jetë...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka vizituar sot nga afër pavionin e veçantë në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, për nënat e prekura nga COVID19 që...

Ndërron jetë nga koronavirusi biznesmeni i njohur shqiptar

0
Ditën e sotme ka ndërruar jetë biznesmeni Ladi Pasmaciu, i cili ishte infektuar me Covid. Pasmaciu, ishte i shtruar prej ditësh në spital në...

U jepte kredi të interesuarve, por lekët i merrte vetë! Arrestohet...

0
Policia e Fierit ka arrestuar një 31-vjeçar me inicialet E. B, i shpallur në kërkim pasi akuzohet për veprat penale “Vjedhje duke shpërdoruar detyrën”...

Çfarë ndodhi në Velipojë? U qëllua nga dy makina, policia kap...

0
Dyshohet se kanë qenë dy mjete nga të cilat është qëlluar me armë zjarri në Velipojë. Sipas burimeve thuhet se të shtënat kanë ndodhur...

Situatë e rënduar në dy spitalet COVID, 126 të shtruar, 12...

0
Teksa numri i të prekurve nga koronavirusi vijon të jetë i lartë, edhe rastet e shtrimeve në spitale rriten dita-ditës. Mësohet se aktualisht në...

SPAK i komunikon sot akuzën gjyqtarit të Kolegjit të Posaçëm të...

0
TIRANE-Sot në orën 13:00, Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pritet t’i komunikoj akuzat dhe t’a marrë si të pandehur gjyqtarin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS