28.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amerika sot

Etiketim: amerika sot

Erdhën për plazh në Shqipëri, bllokohen në Morinë

0
Policia kufitare ka punuar me procedura të përshpejtuara, por fluksi i mjeteve që kthehen drejt Kosovës pas fundjavës në plazhet shqiptare, ka bërë që...

Defekti në automjet, shkrumbon ‘Benz’-in në By-passin e Fierit

0
Një automjet është përfshirë nga flakët dhe më pas është shkrumbuar sot në By-passin e Fierit. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Shtyllas. Mësohet...

Zjarri në shesh-depozitimin e plehrave, rrezikon banesat në fshatin Moravë. Zjarrfikësit...

0
Një zjarr i madh është shfaqur papritur në fshatin Moravë të Njësisë Administrative Otllak në bashkinë e Beratit. Zjarri fillimisht është vendosur në shesh-depozitimin...

Fshehu shkarkimin nga detyra në ’97, KPA pezullon gjyqtarin Luan Daci

0
Kolegji i Posaçëm i Apelimit pezullon gjyqtarin e KPA, Luan Dacin. Ky i fundit akuzohet për falsifikim dokumentesh. Gjyqtari Daci u mor i...

Rëndohet situata në spitalet COVID, 124 të shtruar, 21 në terapi...

0
Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë raportohet se gjatë orëve të fundit në dy sipitalet COVID po trajtohen 124 pacientë, 21 janë në terapi...

Propozimi i shkrimtares: Për cilësinë e parlamentit të ardhshëm, do ishte...

0
Shkrimtarja e njohur Flutura Açka ka bërë një propozim të pazakontë kur ka ngelur më pak se 1 vit nga zgjedhjet e ardhshme parlamentare...

Tampon për COVID-19 tek privati, MSH: Testim vetëm për ata që...

0
Komiteti Teknik i Ekspertëve miraton vendimin për lejimin e tamponit për COVID-19 tek privati por do të jetë vetë për ata individë që duan...

Situatë e rënduar në dy spitalet COVID, 126 të shtruar, 12...

0
Teksa numri i të prekurve nga koronavirusi vijon të jetë i lartë, edhe rastet e shtrimeve në spitale rriten dita-ditës. Mësohet se aktualisht në...

SPAK i komunikon sot akuzën gjyqtarit të Kolegjit të Posaçëm të...

0
TIRANE-Sot në orën 13:00, Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pritet t’i komunikoj akuzat dhe t’a marrë si të pandehur gjyqtarin...

Spitali kthehet në ‘vatrën’ e nxehtë të infeksionit, preket me COVID-19...

0
Në 24 orët e fundit në Elbasan, është konfirmuar pozitiv me koronavirus edhe një person. Bëhet fjalë për një 53-vjeçar që punon si roje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS