16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amerik

Etiketim: Amerik

Veliaj në Konferencën “Drejt së Ardhmes”: Tirana, një Amerikë e vogël...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i pranishëm sot në Vlorë, në Konferencën Ndërkombëtare "Drejt së Ardhmes: Qyteti im, Shtëpia ime", një...
Emina Çunmulaj e pakënaqur me Amerikën e udhëhequr nga Biden: Shijojeni presidentin të cilin unë …

Emina Çunmulaj e pakënaqur me Amerikën e udhëhequr nga Biden: Shijojeni...

0
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Emina Çunmulaj, duket se është e pakënaqur me situatën...
Anxhela Peristeri po martohet në Amerikë?

Anxhela Peristeri po martohet në Amerikë?

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, ka qenë gjithmonë hermetike sa i përket jetës private.Megjithatë, së fundmi duket se ka të reja në statusin...
Liberta Spahiu zbulon se në vitin 2011 në Amerikë ka mbajtur 32 orë burg

Liberta Spahiu zbulon se në vitin 2011 në Amerikë ka mbajtur...

0
Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu, përveç paraqitjeve në ekran është shumë e afërt me ndjekësit e publikun edhe në rrjete sociale.Ajo vetëm në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS