16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet AME

Etiketim: AME

​AME, memorandum mirëkuptimi për SMS në raste emergjente

0
Agjencia për Menaxhimin e Emergjencave (AME), Telekomi i Kosovës dhe IPKO nëpërmes memorandumit të mirëkuptimit, të nënshkruar sot, janë pajtuar që Telekomi i Kosovës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS