16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ambientit

Etiketim: ambientit

Komunat mbjellin Pemët Olimpike me rastin e shënimit të Ditës Botërore...

0
Me rastin e shënimit të 5 qershorit, ditës botërore të sportit dhe ambientit, Komunat e Kosovës kanë mbje llur pemët e tyre olimpike në...

Brenda ambientit të shtëpisë moderne të Teuta Krasniqit

0
Teuta Krasniqi e ka prezantuar një kënd të shtëpisë moderne. Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, gjatë periudhës së pandemisë kohën më të madhe e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS