Ballina Etiketimet Ambientet

Etiketim: ambientet

Dhunuan mjeken dhe dëmtuan ambientet e spitalit/ Arrestohen 2 shtetas, procedohen...

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë teksa tre të tjerë janë proceduar penalisht pasi goditën me grushta një mjeke dhe dëmtuan ambientet...

Covid-19/ Greqia heq përdorimin e maskave në ambientet e mbyllura, por...

0
Greqia njofton se maskat nuk do të jenë të detyrueshme në ambientet e mbyllura, si dhe qytetarët prej sot do të do jenë më...

Shpërthim me tritol në ambientet e një lokali në Vlorë, biznesi...

0
Një shpërthim i fuqishëm me tritol ka ndodhur gjatë natës së djeshme në ambientet e një lokali në Radhimë të Vlorës.Korrespondenti i Panorama.al bën...

Lindi foshnjën në ambientet e tualeteve në QSUT, reagon “Shoqata e...

0
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një vajzë ka lindur foshnjën e saj në ambientet e tualetit të...
Beniada Nishani prezanton ambientet e shtëpisë luksoze në Shqipëri

Beniada Nishani prezanton ambientet e shtëpisë luksoze në Shqipëri

0
Ajo është bërë e njohur që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP.Bëhet fjalë për modelen Beniada Nishani e prezantuar për publikun edhe me mbiemrin...

Mjeku shqiptar tregon ambientet ku koronavirusi përhapet më shumë

0
Mjeku Arben Gjata, foli sot mbi arsyet se pse javët e fundit është rritur shumë numri i rasteve ditore me koronavirus në Shqipëri. “Duke pasur...

Maskat me detyrim në ambientet e mbyllura, Shehu: Shteti duhet të...

0
Ditën e sotme qeveria nxori aktin Normativ që e bën mbajtjen e maskave të detyrueshme në ambientet e mbyllura. Gjobë deri në 20 mijë lekë...

Qeveria e Shqipërisë merr vendim: Maska e detyrueshme në ambientet e...

0
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri Ogerta Manastirliu njoftoi se qeveria ka vendosur që maskat të jenë të detyrueshme në ambientet e mbyllura. “Nëpërmjet vendimit të...

Rritja e rasteve me Covid-19, Manastirliu: Maska e detyrueshme në ambientet...

0
“Maskat ose barrierat e mbrojtjes prej tekstili do të jenë të detyrueshme të mbahen në ambientet e mbyllura nga çdo qytetar”. Nga qendra shëndetësore...

Zjarr në ambientet e jashtme të një shtëpia, flakët rrezikuan banesën...

0
Ambienti i jashtëm i një banese është përfshirë nga flakët në fshatin Portez të Fierit. Për fat të mirë në këtë banesë nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24