Ballina Etiketimet Ambasadorja e SHBA publikon korrigjimin e Ramës

Etiketim: ambasadorja e SHBA publikon korrigjimin e Ramës

Deklaratat e Lavrov, ambasadorja e SHBA publikon korrigjimin e Ramës: “Ne...

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Yuri Kim ka publikuar në “Twitter” qëndrimin e kryeministrit Edi Rama gjatë takimit dhe konferencës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24