16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ambasadorin

Etiketim: ambasadorin

Drejtori i Policisë takohet me ambasadorin amerikan

0
Sot, më 13.05.2022, drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës z. Samedin Mehmeti priti në takim ambasadorin e ShBA-ve në vendin tonë, z. Jeffrey...

Spahiu: Osmani u provokua para homologut letonez me pyetjen për ambasadorin...

0
Analisti politik Nexhmedin Spahiu e vlerëson si të rëndësishme vizitën e presidentit të Letonisë, Egils Levits.Spahiu, në "Info Magazine", tha se vizita e një...

Krasniqi takon ambasadorin Minxhozi, flasin për thellimin e bashkëpunimit

0
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, është takuar me me ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi.Siç njofton Krasniqi ata kanë biseduar...
Babai i Rita Orës takohet me Ambasadorin e Kosovës në Mbretërinë e Bashkuar, Ilir Kapitin

Babai i Rita Orës takohet me Ambasadorin e Kosovës në Mbretërinë...

0
Babai i këngëtares shqiptare, Rita Ora, Besnik Sahatçiu - Ora, ka takuar së fundmi Ambasadorin e Kosovës në Mbretërinë e Bashkuar.Ky i fundit i...

Meta me ambasadorin ukrainas: Do të bëjmë të gjitha përpjekjet për...

0
"Kemi bërë dhe do të bëjmë të gjitha përpjekjet me të gjitha vendet për të nxitur armëpushimin dhe rikthimin e mjeteve paqësore dhe rrugëve...

Meta priti sot në një takim lamtumire Ambasadorin e Serbisë

0
Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim lamtumire Dekanin e Trupit Diplomatik në Shqipëri, Ambasadorin e Serbisë, Miroljub Zariç. Kreu i...

“Gati të takohemi me Bashën”/ Deputetët që dolën nga listat e...

0
Opozitaret e rinj, te cilët kanë dalë nga listat e PD – LSI janë te gatshëm te takohen me ish-krerët e partive për reformën...

“Gati të takohemi me Bashën”/ Deputetët që dolën nga listat e...

0
Opozitaret e rinj, te cilët kanë dalë nga listat e PD – LSI janë te gatshëm te takohen me ish-krerët e partive për reformën...

Reforma zgjedhore: Pas takimit me Kim, Basha pret në zyrë Ambasadorin...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po zhvillon një takim me ambasadorin gjerman Peter Zingraf në selinë blu. Në fokus të diskutimeve mes tyre mësohet...

OSBE mbyll hetimin per “gishtin e mesit”, nuk ka mase per...

0
Ambasadori i OSBE-së në Tiranë Bernd Borchardt nuk do të marrë asnjë masë disiplinore për fyerjen publike ndaj protestuesve të Unazës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS