Ballina Etiketimet Ambasadorët

Etiketim: ambasadorët

Tensionet politike, ambasadorët zbarkojnë në zyrën e PD

0
Ora 15:05 – Mbërrin zv.ambasadorja amerikane Leyla Moses E para që ka mbërritur në selinë blu është zv.ambasadorja amerikane Leyla Moses Ora 12:38 – Ambasadoret te...

Pas mbledhjes me ambasadorët, Opozita kërkon mbledhjen e Këshillit Politik nesër...

0
Pas takimit me ambasadorët, Opozita e Bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik nesër në orën 10:00. Një gjë të tillë e kanë bërë me dije...

Takimi me Ambasadorët, reagon Meta: Çdo prekje e njëanshme e Kushtetutës...

0
Presidenti, Ilir Meta, ka reaguar lidhur me takimin që kishte në Presidencë me Ambasadorët e Delegacionit të BE, të vendeve anëtare dhe të Mbretërisë...

Meta mbledh për 60 minuta ambasadorët e BE-së dhe u ‘ankohet’...

0
Presidenti Ilir Meta dy ditë pas takimit me ambasadoren amerikane Yuri Kim priti ë sot në Presidencë disa ambasadorë të vendeve të BE. Në takim...

Meta 60 minuta takim në Presidencë me ambasadorët e vendeve të...

0
Për më shumë se 60 minuta presidenti Ilir Meta ka mbajtur një takim me ambasadorët e Anglisë, Gjermanisë, Spanjës dhe Italisë. Burimi: top-channel.tv

Ambasadorët Yuri Kim dhe Luigi Soreca tek Gjykata Kushtetuese para se...

0
Ambasadorja e ShBA, Yuri Kim dhe ambasadori I BE-së, Luigi Soreca ishin sot paradite në Gjykatën Kushtetuese. Takimi vjen pak kohë para mbledhjes së...

Osmani takon ambasadorët e vendeve të Quint-it

0
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani, ka zhvilluar të enjten një takim me ambasadorët e vendeve të Quint-it. Vendet e Quint-it përfshijnë: Shtetet...

“Unë kam bërë batuta me ambasadorët”/ Kryemadhi nxjerr “sekretet” e takimeve:...

0
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me ngërçin në reformën zgjedhore. Nga studio e “Opinion”, Kryemadhi është shprehur se...

Ambasadorët ndoqën nga afër firmosjen e marrëveshjes, Ngjela zbulon arsyen pse...

0
Pas marrëveshjes për Reformën Zgjedhore, komisionet do të jenë siç kanë qenë edhe në dy zgjedhjet e ardhshme, ato parlamentare ndërkohë PS që u...

Rudina Hajdari: Mora garanci nga ambasadorët edhe për lista të hapura…

0
“E shqetësuar që nuk u ndryshua sistemi zgjedhor për të shkuar drejt listave të hapura, por me një garanci nga ambasadorët që Shqipëria do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24