Ballina Etiketimet Ambasadave

Etiketim: Ambasadave

30 vjetori i “ambasadave”/ “Si e shemba murin e Ambasadës Gjermane...

0
Si sot, 30 vjet më parë, nisi eksodi në Ambasada. Mijëra shqiptarë hynë nëpër ambasadat e huaja, në mënyra nga më të ndryshmet, duke...

30 vjetori i ambasadave! “Si shemba murin e Ambasadës Gjermane me...

0
Si sot, 30 vjet më parë, nisi eksodi në ambasada. Mijëra shqiptarë hynë nëpër ambasadat e huaja, në mënyra nga më të ndryshmet,...

30 vite më parë u kthye muri i ambasadave, vendoset monumenti

0
30 vite më parë, Tirana do të printe fillimin e ndryshimeve demokratike, kur shqiptarët mposhtën frikën dhe zgjodhën lirinë në perëndim, duke hyrë në...

30 vjet nga “Eksodi i ambasadave”, Tirana përkujton me një monument...

0
30 vite më parë, Tirana do të printe fillimin e ndryshimeve demokratike, kur shqiptarët mposhtën frikën dhe zgjodhën lirinë në perëndim. Për të përkujtuar...

“Vendim shkurajues për Tahirin”, Fatmir Xhafaj i jep të drejtë Ambasadave...

0
“Ndërkohë që dënimi i zotit Tahiri për akuzën e shpërdorimit të detyrës sinjalizon një hap të rëndësishëm përpara, dënimi është shkurajues, duke pasur parasysh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24