Ballina Etiketimet Ambasadat

Etiketim: ambasadat

Ambasadat dhe konsullatat izraelite mbyllen në të gjithë botën

0
Të gjitha ambasadat dhe konsullatat izraelite në mbarë botën janë mbyllur që nga sot në mëngjes pasi diplomatët dhe atasheu ushtarak janë në grevë...

Muxhahedinet: Jemi akoma te rrezikuar nga ambasadat dhe Irani – Lajmi...

0
Një ditë pas lajmit që u zbuluan katër personat përgjegjës për aktin terrorist që do të kryej gjatë festimeve ditën e Novruzit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24