16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ambasada e Shqipërisë

Etiketim: Ambasada e Shqipërisë

Shqipëria lehtëson marrjen e pasaportave për shqiptarët e Kretës dhe Rodosit...

0
Shqiptarët që jetojnë e punojnë në ishujt Kretë e Rodos në Greqi, janë pajisur me pasaporta dhe karta identiteti pranë vendbanimit, pa pasur nevojë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS