16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet AMA

Etiketim: AMA

Të gjithë flasin për dashurinë e nënës, ama shumë pak flasin...

0
E keni vënë re edhe ju që i kushtohet një rëndësi e veçantë dashurisë së nënës, ndërkohë që pëmenden mërrallë dashuria dhe sakrificat që...

Reklamat e fshehura në TV, AMA: Mjeku është i ndaluar të...

0
AMA i ka tërhequr vëmendjen për reklamat e fshehura që shfaqen nëpërmjet figurave, mallrave, shërbimeve dhe markave të ndryshme. Reklamat për shërbimet spitalore dhe medikamente që...

“Unë nuk e kam problem të më thonë budalla, por ama...

0
Kryeministri Edi Rama dhe deputetët e opozitës janë përfshirë ne debate dhe replika, deri në ofendime personale. Fjalët "Kope" dhe "Budalla" që kreu i...

AMA, kundër piraterisë Iptv/ Raporti vjetor në Kuvend e vë në...

0
Autoriteti Medias Audiovizive i paraqiti komisionit parlamentar të medias raportin vjetor për vitin 2019 ku një vend të veçantë i kushtohet piraterisë televizive. Në...

Kërkesa për mbylljen e TV Ora, reagon AMA: S’ka të tillë...

0
Autoriteti i Mediave Audiovizive në Shqipëri, ka reaguar në lidhje me rastin e kërkesës për mbyllje të televizionit Ora nga ana e Institutit Shtetëror...

Getinjo: Shkrimi im mund të jetë i keq, ama fjalët janë...

0
Reperi i njohur, Getinjo, publikoi së fundmi këngën e tij më të re, me titull “Une”. Kënga e tij është pritur mirë nga fansat, teksa...

Mozzik: Njoh njerëz që s’dinë të shkruajnë, ama në jetë ta...

0
Mozzik ka lënë një mesazh në foton e fundit. Mozzik po shijon suksesin e këngës “Dhelpër dinake”, ndërsa nuk e ka ndalur punën për projekte...

Taylor Swift thotë se “nuk do t’i lejohet” t’i këndojë hitet...

0
Këngëtarja Taylor Swift ka thënë se performanca e saj e ardhshme në American Music Aëards është vënë në dyshim për shkak se asaj i...

Vokshi: AMA shkeli në mënyrë të pashembullt të drejtën kushtetuese të...

0
AMA pritet të fikë nesër sinjalin e transmetimit analog. Në mbledhjen e sotme, të Këshillit të AMA-s, tre nga anëtarë kërkuan shtyrjen e procesit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS