Ballina Etiketimet Alzheimerin

Etiketim: Alzheimerin

Zakonet që duhet të miratoni sot për të ndaluar Alzheimerin

0
Alzheimer vret më shumë njerëz sesa kanceri i gjirit dhe kanceri i prostatës i kombinuar. Në vend që të përqendrohet në parandalimin e Alzheimerit, komuniteti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24