Ballina Etiketimet ALLUM

Etiketim: ALLUM

Balluku mbledh Task Forcën për Naftën: Bankers dhe ALLUM marrëveshje për...

0
Sektori i naftës është një nga sektorët me kontributin më të madh në buxhetin e shtetit, por situata e krijuar nga pandemia COVID-19 e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24