Ballina Etiketimet AlJubeir

Etiketim: AlJubeir

Cakaj telefonatë me Adel Al-Jubeir: Thellim i bashkëpunimit ekonomik për nxitjen...

0
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me Ministrin e Shtetit për Punët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24