Ballina Etiketimet Alizoti

Etiketim: Alizoti

​Deputeti i PD-së, Alizoti: Shqipëria të dalë nga Ballkani i Hapur,...

0
Deputeti i Partisë Demokratike në Shqipëri, Tomor Alizoti thotë se kryeministri Edi Rama po operon pa Kosovën në politikën e jashtme. Ai thekson se...

Alizoti kërkon dorëheqjen e Bashës: Koha punon kundra teje

0
Deputeti demokrat Tomorr Alizoti ka kërkuar largimin e Lulzim Bashës nga Partia Demokratike, pas rezultateve zhgënjyese të 6 Marsit.Ai tha se duke qenë në...

Alizoti braktis mbledhjen e PD: Ndejtëm 5 orë, e kuptova që...

0
Tomorr Alizoti ka braktisur mbledhjen e PD. Para mediave, tha se qëndruan 5 orë dhe Basha nuk pati guximin të jepte dorëheqje, ndonëse pjesa...

Alizoti akuzon Bashën: Bën si Ramiz Alia më ’91 me pankartat...

0
Deputeti i PD Tomor Alizoti deklaroi se kjo forcë është në krizë totale dhe zgjedhjet e 6 marsit e faktuan.Ai bëri përgjegjës kryetarin Lulzim...

“Kam bërë zërin e Agronit, lekët do mi jepte Salianji”/ Alizoti...

0
Fredi Alizoti, i cili dyshohet se është personi që luan rolin e zërit të Agron Xhafajt, në audio-përgjimin e publikuar kohë më parë nga...

Alizoti dëshmon në gjykatë: Na premtuan 200 mijë euro për videon...

0
Gjykata e Tiranës administroi sot dëshminë e Fredi Alizotit, i implikuar në dosjen e ashtuquajtur “Babalja”. Ai iu përgjigj pyetjeve të prokurorëve, teksa pranoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24