Ballina Etiketimet Alili

Etiketim: Alili

Besir Alili, mundës më i mirë në turneun “Margaritari i Maqedonisë”

0
Besir Alili, mundës më i mirë në turneun "Margaritari i Maqedonisë"!Më qytetin e Radovishit u organizua turneu ndërkombëtar në mundje për senior, "Margaritari i...

Alili, Vejseli dhe Fejzullahu, në Europianin U23 në Bullgari

0
Në Plovdiv të Bullgarisë, është duke u organizuar Kampionati Europian U23 në mundje, ndërsa prej nesër do të nis garimi në stil të lirë....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24