Ballina Etiketimet Alibej

Etiketim: Alibej

Vrasja e Ramazanit dhe Runajt/ Erion Alibej refuzon të dëshmojë në...

0
Erion Alibej i cili akuzohet si urdhërues i vrasjeve të Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt, ka refuzuar të dëshmoje para Gjykatës së Posaçme Kundër...

Nga Nuredin Dumani, Erion Alibej dhe Leonard Palushi/ Kush janë 18...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka deklaruar se pas mega operacionit në bashkëpunim me SPAK i finalizuar mëngjesin e sotëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24