Ballina Etiketimet AlHol

Etiketim: AlHol

Shteti Islamik merr nen kontroll kampin Al-Hol ku ndodhet Alvin Berisha...

0
Shteti Islamik ka marrë nën kontroll kampin Al-HOl, vendi ku gjendet Alvini dhe shqiptarë të tjerë. ISIS ka shfrytëzuar kaosin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24