Ballina Etiketimet AlfaI

Etiketim: AlfaI

Istogu merr përkahje, Alfa.I sponzor zyrtar i KHF Istogut

0
Z.Halil Jahaj pronar i Kompanisë Alfa.I më seli në Rakosh-Istog dhe në Lipjan tash e dy vite me radhë mbeshtet financiarisht KHF Istogun, por...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24