Ballina Etiketimet Aleksandër

Etiketim: Aleksandër

Apeli lë në fuqi vendimin, burg përjetë për Aleksandër Përdodën/ Vrau...

0
Lihet në fuqi vendimi ‘burgim i përjetshëm’ për Aleksandër Përdodën, autorin e vrasjes së dyfishtë të rapsodit Kol Murrani dhe mikut të tij Preng...

“Duket sapun, por është tritol”/ Brenda repartit të Balistikës, ku hetohet...

0
Duket si sapun por është tritol dhe është sjellë në spektrin e analizave kimike për ta analizuar për llogari të hetimit për lëndët plasëse...

Vujoviq kritikon ashpër Aleksandër Vuçiqin: Unë do të jem i pari...

0
Ish hendbollisti dhe së fundi trajner i Zagrebit, Veselin Vujoviq, kritikoi ashpër presidentin e Serbisë,  Aleksandar Vuçiqin. Vujoviq (i lindur në Cetinjë të Malit të...

Me urdhër të Arkanit nisi përleshja e madhe… E çuditshme, Aleksandër...

0
Dita e 13 majit shënon një ditë krenarie për sportin dhe në përgjithësi Kroacinë, aty ku nisi edhe përfundimisht shembja e themeleve të shtetit...

Me urdhër të Arkanit nisi përleshja e madhe… Aleksandër Vuqiçi në...

0
Dita e 13 majit shënon një ditë krenarie për sportin dhe në përgjithësi Kroacinë, aty ku nisi edhe përfundimisht shembja e themeleve të shtetit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24