Ballina Etiketimet Aleksander Sadikaj

Etiketim: Aleksander Sadikaj

Ekzekutimi me tritol i Aleksandër Sadikajt, flet bashkëjetuesja: Kishte vënë re…

0
Vazhdojnë dhe dalin në dritë detaje nga ekzekutimi i 27-vjeçarit, Aleksandër Sadikajt në Sauk. Burime për median bëjnë me dije se bashkëjetuesja e tij ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24