Ballina Etiketimet Aleatët

Etiketim: Aleatët

Pas takimit me aleatët/ Basha: Opozita e Bashkuar do mbështesë hapjen...

0
Pas mbledhjes me aleatët në orën 16:00 në selinë blu, kryedemokrati Lulzim Basha dha një deklaratë për shtyp ku tha se janë dakord të...

Joe Biden, angazhim të fortë ndaj NATO-s dhe respekt për aleatët

0
Kandidati demokrat për president Joe Biden u zotua të forcojë marrëdhëniet me NATO-n, nëse fiton zgjedhjet në nëntor, dhe ka paralajmëruar se aleanca transatlantike...

SHBA/ Departamenti i Drejtësisë përpiqet të shkarkojë prokurorin që ka hetuar...

0
Në një zhvillim të papritur Departamenti i Drejtësisë u përpoq të largojë nga detyra Geoffrey S. Berman, prokurorin e Manhatanit i cili po mbikqyr...

Reforma zgjedhore, aleatët i kërkojnë kohë Bashës për t’i kthyer përgjigje...

0
Me gjithë përpjeket e vazhdueshme të ambasadorëve të SHBA-së, BE-së, Britanisë dhe ODIHR, ende nuk ka një marrëvershje për reformën zgjedhore ndërmjet palëve politike. Një...

Takimi me aleatët/ Shpëtim Idrizi i pari që mbërrin në selinë...

0
Në orën 14:00 pritet që të nisë takimi i kreut të PD Lulzim Basha me aleatët në selinë blu. Ndërkohë i pari që...

Pas protestës së djeshme, Basha takim me aleatët dhe ambasadorët e...

0
Opozita e bashkuar do të zhvillojë në selinë e Partisë Demokratike , një takim me ambasadorët e vendeve të Bashkimit Evropian. Në takim, ndër të...

Basha takon aleatët, Kryemadhi: Mbyllja e reformës na çon drejt zgjedhjeve...

0
Opozita jashtëparlamentare nuk do të ketë nesër një propozim në tryezën e grupit të punës për reformën elektorale. Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha pas...

Basha informon aleatët për situatën ekonomike: Qeveria nuk ndihmon qytetarët, duhet...

0
Koalicioni opozitar në takimin e sotëm ka patur në fokus të mbledhjes vetëm një çështje, situatën ekonomike në vend dhe pamundësinë e qytetarëve. Qëndrimi...

SHBA dhe aleatët e Gjirit Persik sanksionojnë grupe të lidhura me...

0
Gjashtë shtete aleate të Gjirit Persik u janë bashkuar Shteteve të Bashkuara në vënien e sanksioneve në 25 subjekte të lidhura me Gardën Islamike...

Përçarje e opozitës së bashkuar? Aleatët 7 kërkesa për Bashën –...

0
Aleatët e Partisë Demokratike i kanë propozuar liderit të opozitës një platformë me 7 pikë, sipas së cilëve qëllimi kryesor është institucionalizimi i raportit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24