Ballina Etiketimet Aleancës

Etiketim: Aleancës

U takua me kreun e aleancës, Rama nga Brukseli: Fokus projekti...

0
Kryeministri Edi Rama ndodhet këtë të martë në selinë e NATO-s në Bruksel, ku dhe është takuar me kreun e aleancës, Jens Stoltenberg. Në një...

Sekretarja e Europa Nostra letër Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit: Vlerësim...

0
Sekretarja e Përgjithshme e Europa Nostra, Zonja Sneška Quaedvlieg-Mihailovic, ka dërguar dje një email Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Me anë të këtij emaili, ajo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24