Ballina Etiketimet Albumin

Etiketim: albumin

Grupi korean BTS paralajmërojnë albumin e ri, publikohet në qershor

Grupi korean BTS paralajmërojnë albumin e ri, publikohet në qershor

0
Grupi i djemve koreanë është vendosur zyrtarisht të publikojë albumin e tyre të ardhshëm më vonë këtë vit, njoftoi të dielën kompania e tyre,...
Andrra vjen me albumin e ri “Maleve”

Andrra vjen me albumin e ri “Maleve”

0
ANDRRA (Fatime Kosumi) është një muzikante dhe artiste me origjinë kosovare, puna e së cilës sillet rreth ndikimit të trashëgimisë dhe traditës në shoqërinë...
Robbie Williams po regjistron albumin e ri të hiteve më të mëdha me një orkestër dhe gjithashtu p…

Robbie Williams po regjistron albumin e ri të hiteve më të...

0
Robbie Williams është një nga muzikantët britanikë më të suksesshëm të të gjitha kohërave dhe tani ai po ka nisur punën edhe për një...

Taylor Swift sonte publikon albumin surprizë

0
Surprizë! Taylor Swift po lanson një album të ri këtë javë, të cilin ajo e shkroi dhe e regjistroi gjatë izolimit. Bota ka më pak se një...

Rita vazhdon punën intenzive për albumin e tretë

0
Rita po punon për finalizimin e albumit të ri. Rita Ora karantinën e ka shfrytëzuar për të punuar rreth projekteve të reja muzikore, të cilat...

Capital T me pretendime të mëdha për albumin e ri: Nuk...

0
Fansat e reperit po e presin me padurim këngën e re. Capital T veçse ishte i angazhuar me shumë projekte muzikore gjatë këtyre muajve, ka...

Lluni përfundon albumin, së shpejti do e publikojë

0
Reperi i PINT, Lluni ka përfunduar albumin e tij të parë. Ky projekt do të mbajë titullin “Fresco Bars”. Albumi do të përmbajë këngë të reja,...

Lluni përfundon albumin, së shpejti do e publikojë

0
Reperi i PINT, Lluni ka përfunduar albumin e tij të parë. Ky projekt do të mbajë titullin “Fresco Bars”. Albumi do të përmbajë këngë të reja,...

Ariana Grande thotë se nuk ndihej mirë të publikonte albumin gjatë...

0
Ariana tha se nuk ndihej rehat të lansonte album të ri gjatë karantinës. Ariana Grande ka qenë në një maje të kreativitetit vitet e fundit,...

Ledri paralajmëron, sonte publikon albumin e plotë në Youtube

0
Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula, njihet për këngët e shumta që ai ka sjellë e që janë pritur mjaft mirë nga publiku. Së fundmi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24