Ballina Etiketimet Album

Etiketim: album

A janë martuar vërtet anëtarët e grupit Maneskin?!

0
Yjet italianë të muzikës rock, Maneskin, publikuan albumin e shumëpritur “Rush!” dhe vendosën ta çonin përkushtimin ndaj albumit në një tjetër nivel. Ata “u martuan”...
Cardi B bëhet artistja e parë femër që çdo këngë në një album bëhet platinum i certifikuar

Cardi B bëhet artistja e parë femër që çdo këngë në...

0
Reperja e njohur, Cardi B festoi një moment historik kohët e fundit pasi ajo u bë artistja e parë femër që kishte një album...

Pse Capital T nuk bashkëpunoi me femra në album?

0
“Skulpturë” quhet albumi pjesa e parë e të cilit u publikua javë më parë. Në mesin e disa bashkëpunimeve brenda tij, nuk ka me femra. Pikërisht...

Shaolin Gang po vijnë me album të ri

0
Blunt dhe Real po sjellin album të ri. Dyshja DJ Blunt dhe Real 1 kanë bërë të ditur se kanë finalizuar albumin e ri muzikor. Shaolin...

E pyesin për album, Rihanna jep përgjigje të prerë

0
Ka kohë që nuk kemi dëgjuar këngë të re nga ajo. Rihanna është pyetur se kur do të sjell album të ri, e përgjigjen e...

Bebe Rexha tregon se a do ketë album këtë vit

0
Bebe Rexha i është përgjigjur fansave të saj. Bebe Rexha ka arritur të bëj për vetë publikun me super hitet e saj, këngëtarja e cila...

Nga karantina, Capital T paralajmëron album

0
Capital T po vjen me album. Qëndrimi në izolim i ka inspiruar këngëtarët që të punojnë e sjellin gjëra të reja te publiku. Duke qenë se...

Celine publikon album të ri

0
Celine Dion e ka publikuar albumin e saj më të ri muzikor me titull “Courage”. Ky është albumi i parë i saj në gjuhën angleze...

Së shpejti një album nga KMC; Ja dueti i parë…!

0
Është kthyer tendenca ku këngëtarët po rimodelojnë mënyrën e tyre të prezantimit tanimë jo vetëm me një single, por me një album të plotë. Kështu...

James Blunt së shpejti me album të ri

0
James Blunt vjen me një album të ri me këngë thellësisht personale. James Blunt thotë se albumi i tij i fundit është më i veçanti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24