Celine publikon album të ri

0
9
Gjigandi

Celine Dion e ka publikuar albumin e saj më të ri muzikor me titull “Courage”.

Ky është albumi i parë i saj në gjuhën angleze në gjashtë vjetët e fundit dhe përmban këngë tashmë të publikuara si “Imperfections”, “Lying Down”, dhe këngën kryesuese “Courage”.

Justjared shkruan se nëse doni ta dëgjoni Celine duke performuar disa prej këtyre këngëve të reja live në koncert, jeni me fat sepse Turneu Botëror Courage veçse është duke ndodhur.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu