Ballina Etiketimet AlbGarden

Etiketim: AlbGarden

Jonaid Myzyri i KPP dhe Endër Trashaj i Albgarden “zyrtarisht” bashkpuntorë...

0
Prej disa ditësh Abc24.al ka bërë publik një rast skandaloz se si kompanitë private “gllabërojnë” taksat tona nëpërmjet tenderave të paracaktuar në bashkpunim me...

Tenderi 300 milionësh/ Ja si Ender Trashaj i Albgarden dhe Jonaid...

0
Abc24.al disa ditë më parë ka publikuar një “buqetë” me bëmat e kompanisë Alb Garden dhe ishte pikënisja për t’i hapur rrugë rastit konkret që...

INVESTIGIM “Dosja AlbGarden”/ Ja si Ender dhe Pjeter Trashaj morën miliona...

0
Një nga rastet flagrante të shpërdorimit të paravë publike në vend është ai i kompanisë Alb Garden shpk. Kjo kompani që si objekt kryesor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24