Ballina Etiketimet Alba

Etiketim: Alba

GJKKO shtyn me tre muaj dosjen e kokainës ndaj firmës ‘Alba...

0
Gjykata e Posaçme ka shtyrë me tre muaj dosjen e kokainës ndaj firmës ‘Alba Exotic Fruits’. Burime për median bëjnë me dije se afati...

Alba Çobaj tregon të vërtetën “pa filtra” të mëmësisë!

0
Pa make up, në njërën dorë bukën e me tjetrën shtyn karrocën e vajzës, Alba Çobaj tregoi pa “filtra” jetën e vërtetë të një...

Alba Çobaj bëhet nënë për herë të parë, bën postimin emocionues...

0
Moderatorja e njohur Alba Çobaj, ish-pjesëmarrëse në reality show Big Brother Albania, është bërë nënë për herë të parë. Ardhja në jetë e vajzës së...

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Alba Cobaj bëhet nënë për...

0
E mbajti të fshehtë shtatzaninë për një kohë të gjatë, por së fundi në rrjetet sociale Alba Cobaj vetëm për të fliste! Edhe kur e...

Alba Çobaj, për nënat shtatzënë: Pse nuk kam frikë nga lindja...

0
Alba Çobaj ka zgjedhur ta ndajë me të gjithë periudhën e pritjes së ëmbël, madje edhe duke rrëfyer çdo ndryshim që po ndodh me...

Ekskluzive/ Alba Hoxha: Mjaft më! Nuk kam jetuar kurrë në shtëpinë...

0
Nuk është hera e parë që lajmet për një raport të ngushtë të koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha zënë titujt kryesorë të...

Rikthehet Jessica Alba në filmat aksion

0
Netflix po bën një hap përpara me zhanrin aksion, ndërsa kësaj radhe me Jessica Alban në rolin kryesor. Aktorja 39 vjeçare do të luajë...

Jessica Alba rikthehet në rolin kryesor në film të ri

0
Jessicat Alba po vjen me rol në një film në Netflix. Netflix është duke sjellë një tjetër film të zhanrit aksion, kësaj radhe me Jessica...

Ekskluzive/E martuar dhe në pritje të një fëmije, Alba Çobaj zbulon...

0
Prej muajsh nuk e kemi parë në daljet e saj publike, në studiot televizive apo në evente të ndryshme, sepse me sa duket ka...

Idris Alba fotografohet për herë të parë rrugëve të Londrës pas...

0
Idris Elba u fotografua në Londër për herë të parë që nga beteja e tij koronavirus. Aktori rezultoi pozitiv me Covid-19 në mars, dhe u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24