Ballina Etiketimet Alarmuar

Etiketim: alarmuar

Italianët, të alarmuar për çfarë mund të ndodhë ditën e finales

0
Media italiane i bën jehonë dhunës së tifozëve në kryeqytetin shqiptar, natën para finales së "Conference League". Kështu, "Corriere dello Sport" shkruan se ka...

Meta i alarmuar nga raporti i OKB për Shqipërinë: Sfida më...

0
Pas statistikave të publikuara nga Organizata e Kombeve të Bashkuara, ku thuhej se nga Shqipëria kanë ikur 1.2 milionë persona përgjatë viteve 1990-2020 ka...

Veprimi i papritur i Messit që ka alarmuar Manchester Cityn

0
Pas deklaratave të ashpra pas ndeshjes ndaj Osasunës se nëse Barcelona luan në të njëjtën mënyrë edhe ndaj Napolit në Champions League do të...

OKB e alarmuar nga raportimet mbi numrin e madh të viktimave...

0
Zyra e Komisionerit të Lartë të OKB-së për të Drejtat e Njeriut, denoncoi sot përdorimin e forcës, përfshirë edhe përdorimin e municioneve luftarake kundër...

Lana del nga shtrati, Qytetarët të alarmuar, frikë nga një katastrofë...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari, sipas të cilit Lana ka dalë nga shtrati dhe ata po luftojnë të vetëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24