Ballina Etiketimet Alarmohen

Etiketim: Alarmohen

Alarmohen skuadrat e mëdha evropiane, Marseille i cakton një çmim të...

0
Florian Thauvin është padyshim lojtari kryesor i gjigantit francez Olympique Marseille. Sulmuesi francez prej vitesh po shkëlqen në Ligue 1 dhe është bërë objektiv i...

Ajax redukton çmimin e Van de Beek – alarmohen skuadrat e...

0
Donny van de Beek po tërheq vëmendje të madhe nga Premierliga. Ylli i skuadrës së Ajax Amsterdam Van de Beek, pritet të jetë në dispozicion...

Alarmohen klubet e Premierligës: Disa stadiume neutrale po përdoren për testim...

0
Disa nga klubet e Premierligës janë të alarmuar nga perspektiva për të luajtur në stadiume neutrale të përdorura gjithashtu si qendra të testimit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24