Ballina Etiketimet Alarmante

Etiketim: alarmante

DPSHTRR publikon shifrat alarmante: 94% e drejtuesve të mjeteve që u...

0
Siguria në rrugë dukert se vijon të jetë një nga problemet kryesore të qytetarëve. Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka bërë publike...

Situatë alarmante në Mirditë/ Flakët kanë dalë jashtë kontrollit, rrezikohen banesat

0
Zjarri në zonën e Mirditës vijon të jetë aktiv prej katër ditësh. Burime për median bëjnë me dije se situata është alarmante në zonën afër...

Kryetari i Kamenicës: Po përballemi me gjendje alarmante nga zjarret

0
Kryetari i Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj, ka thënë se komuna që ai drejton po përballet ,e një gjendje alarmante që ka përfshirë një...

Shifra alarmante në vend, tre persona humbin jetën, 99 raste pozitive...

0
Sërish shifra të larta te rasteve me koronavirusi ne vendin tone. Tre persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Shqipëri...

OKB: Ulje alarmante e nivelit të vaksinimit të fëmijëve në botë

0
Numri i fëmijëve të vaksinuar në botë, që nuk ka pasur rritje tashmë që prej 10 vitesh, është ulur në mënyrë alarmante për shkak...

Plehrat që shkaktojnë sëmundje/ Situatë alarmante në Marinëz

0
Fusha e mbetjeve urbane në Marinëz është shndërruar në burim sëmundjesh të rënda për banorët e këtij fshati. Prej 5 vjetesh banorët bashkëjetojnë me...

Situatë alarmante: 2 viktima dhe 72 raste të reja me Covid-19...

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend ku vijon të ketë raste të reja por edhe shtrime të...

Shqipëria publikon bilancin e fundit ditor të koronavirusit, shifra alarmante

0
Vijon të rritet frikshëm numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë konfirmuar 82 raste...

Orët e fundit rritje alarmante/ Ekspertja e ISHP tregon çfarë po...

0
E ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora ka qenë ekspertja e ISHP, Rovena Daja, e cila ka folur për rritjen e...

Europianët nxjerrin shifrat alarmante: Valë e re emigrimi nga Shqipëria, po...

0
Shprehja “guri i rëndë në vendin e vet” duket se nuk po vlen më për shqiptarët. Me sytë përtej kufirit, themelet e së ardhmes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24