Ballina Etiketimet Alarm per cunami ne meksik

Etiketim: alarm per cunami ne meksik

Shtyllat e ndërtesat shkunden dhe deti tërhiqet/ Pamje të frikshme nga...

0
Meksika u godit pak minuta më parë nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.4 sipas shkallës Rihter, duke shkaktuar kaos dhe panik tek...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24