Ballina Etiketimet Akuzuari

Etiketim: akuzuari

I akuzuari për vrasjen e tetë policëve vritet gjatë tentativës për...

0
Një burrë i akuzuar për vrasjen e tetë policëve në Indi është qëlluar për vdekje sot teksa raportohet se tentoi t’i shpëtonte autoriteteve pas...

I akuzuari për vrasjen e tetë policëve vritet gjatë tentativës së...

0
Një burrë i akuzuar për vrasjen e tetë policëve në Indi është qëlluar për vdekje sot teksa raportohet se tentoi t’i shpëtonte autoriteteve pas...

Shpallet aktgjykim refuzues ndaj ish-inspektorit të ndërtimit në Prizren, dënohet me...

0
Shpallet aktgjykim refuzues ndaj ish-inspektorit të ndërtimit në Prizren, dënohet me gjobë i akuzuari tjetër Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka shpallur aktgjykim refuzues...

Vrasja per pazaret e mallit, Gjykata e Korçes jep denimet per...

0
Gjykata e Korçës ka dhënë sot vendimin për dy të akuzuarit e vrasjes për pazaret e drogës Spiro Xholi dhe David Myrte. Prokuroria...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24